Четвер, 22.08.2019, 07:00Вiтаю Вас Гість | RSS
ДОДАТОК ДО САЙТУ O.M.HOLOVACHOV Для переходу на сайт натисніть "ГОЛОВНА"

НАВІГАТОР
МІНІ-ЧАТ
ПОШУК

ОСОБИСТА СТОРІНКА УЧЕНИЦІ 9-А КЛАСУ ШЕПЕЛЕНКО АНАСТАСІЇОсобиста сторінка
учениці 9-А класу

Шепеленко Анастасії


У житті кожен повинен робити свої власні помилки...
Агата Крісті

Рада вітати вас

на своїй сторінці!


Привіт усім! Мене звуть Анастасія. Я народилася 21 березня 1999 року в місті Слов'янську. Зараз я навчаюся в 9-А класі ЗОШ №1. Паралельно я вчуся в лінгвістичному центрі Prime Time - вивчаю англійську та китайську мови. У майбутньому планую вивчити ще французьку, іспанську, італійську. Мої улюблені шкільні предмети: біологія, література та російська мова. Особливо я цікавлюся зоологією. Багато читаю про тварин, птахів та комах. У грудні 2012 року я брала участь в міській олімпіаді з біології (8 клас) і виборола 3 місце!

Я обожнюю собак. Це моє хобі. Я вивчаю їх походження, стандарти, поведінку і ази дресирування. Вдома у мене є дві собаки породи самоїдська лайка. Це декоративні тварини, тому і потребують особливого виховання та догляду. У вільний час я люблю читати, дивитися детективні серіали, фільми. Це щось накшталт хобі теж. Моїм улюбленим письменником цього жанру є Агата Крісті. Також мені подобається читати комічні оповідання та твори жанру фентезі.

У вільний час я можу в'язати або вишивати. Мені це теж дуже подобатися і вдома у мене багато вишитих робіт. Скажу чесно, після напруженого робочого дня це добре заспокоює. Спорт це невід'ємна частина мого життя. Особливо я люблю пробіжки та прогулянки по тихих вулицях міста восени. У школі я часто беру участь у футбольних змаганнях між дівчатами. Мені здається, що у футбол я непогано граю, але я не збираюся пов'язувати з ним життя.

У майбутньому я планую стати журналістом. Я цілеспрямована і вольова людина, тому вважаю, що за будь-яких обставин втілю свої мрії в реальністьФорма входу
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
ПІДРАХУЙЩИК

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0