Четвер, 22.08.2019, 07:00Вiтаю Вас Гість | RSS
ДОДАТОК ДО САЙТУ O.M.HOLOVACHOV Для переходу на сайт натисніть "ГОЛОВНА"

НАВІГАТОР
МІНІ-ЧАТ
ПОШУК

ОСОБИСТА СТОРІНКА УЧЕНИЦІ 9-А КЛАСУ РИЧАГОВОЇ ВАЛЕРІЇОсобиста сторінка
учениці 9-А класу

Ричагової Валерії


З честолюбства та відчуття обов'язку

не може народитися нічого цінного. 

Цінності виникають завдяки

любові і відданості людям 

та об'єктивним реаліям цього світу...

Альберт ЕйнштейнРада вітати вас
на своїй сторінці!


Всім привіт! Мене звуть Валерія Ричагова. Я народилася 3 травня 1999 р. у м. Слов'янську. Зараз я навчаюся в 9-А класі ЗОШ №1. Я дуже допитлива і цілеспрямована людина. У школі я вчуся на відмінно, але у мене також вистачає час на мої численні хобі.


 Коло моїх захоплень дуже широке. Я полюбляю живопис, відвідую студію образотворчого мистецтва і роблю непогані успіхи в цій сфері. Також я вивчаю німецьку та англійську мови. У вільний від шкільних занять час я полюбляю слухати музику. Вона надихає мене і надає впевненості. Моїми улюбленими виконавцями є "The Beatles", "Queen", "Scorpions", а також мені подобаються іноземні пісні 90-х.


Ще однією моєю пристрастю є аніме. Я ще з дитинства захоплююся культурою Сходу, напевно саме тому я можу годинами малювати на японську і аніме-тематику. Крім цього у мене є найулюбленіше захоплення - астрономія. Ця наука запала в моє серце дуже давно. Ще дитиною я намагалася зрозуміти деякі загадки астрономії. І спроби не виявилися марними! А ще я дуже полюбляю історію, особливо Стародавнього світу. 
Два роки тому я зайняла перше місце в міській олімпіаді по астрономії, виконавши програму 10-го класу!!! Для простої семикласниці це було щастям. Крім олімпіади з астрономії я брала участь в олімпіадах з фізики (1 місце) і з географії (3 місце), а також отримала грамоту кращого воротаря на турнірі з футболу серед шкіл міста! В минулому році я теж брала участь в олімпіадах з астрономії (за 11 клас) - 5 місце, з фізики - 2 місце, з російської мови - 1 місце, з географії - 1 місце, з історії - 5 місце. Також в минулому році я почала відвідувати Малу академію наук України. На міському конкурсі захисту наукових робіт в МАН я посіла 3 місце, на регіональному - 4 місце а також стала дійсним членом МАН України!


А ще я дуже люблю спілкуватися з дітьми. Тому я і мої подруги в цьому році брали активну участь в житті шкільного літнього табору. Ще я люблю проводити час з моїми друзями, розмовляти з ними на різні цікаві нам теми.


Доречі, я і мої друзі дуже любимо природу і тварин. На дозвіллі я фотографую всю красу навколишнього світу - небо, рідні пейзажі і мого маленького, пухнастого котика Льову. Мої цілі, до яких я йшла через вогонь і воду збувалися завдяки моїй цілеспрямованості та підтримки близьких людей, тому я буду продовжувати шлях до своїх мрій! Деякі мої фотороботи та малюнки можна переглянути тут:


А ще я захоплююся історією стародавнього світу. Особливо мене цікавить культура й міфологія Древнього Єгипту. Доречі, в дитинстві я мріяла стати археологом) Також мені шалено подобається географія. Тому я є членом шкільного гуртка "Конгломерат". Трохи раніше я захоплювалася пелеонтологією, багато читала про динозаврів. Мабуть  тому на уроках біології в школі я з захопленням слухаю вчителя! P.S. Головне, що вчитель гарний!)))

Зовсім недавно я познайомилася з композиціями таких музичних гуртів, як "The Sound lovers" , "Vacuum", а також "T. M. Revolution". Музика для мене є своєрідним способом знімати стрес і надихатися. І дня не проходить без пісень моїх улюблених виконавців!
Крім того, що я малюю на тему аніме, я також є адміністратором в починаючій групі, присвяченій аніме "Наруто" у соцмережі "ВКонтакте".

Це певне творче поле для мене, де я викладаю свої думки на теми, що одвічно хвилюють душу людини, вірші, а іноді навіть малюнки та фанфіки. А хіба я не сказала? Я також початківець-фикрайтер або, іншими словами, письменник! Фикрайтерством я займаюся недовго - всього лише рік. Мої читачі часто хвалять мої роботи і кажуть, що мій ріст, як письменника, вже дуже помітний!

Але муза супроводжує не тільки просування в написанні прози, але й прекрасних віршів! За один з них я отримала в кінці восьмого навчального року грамоту як лауреат міського конкурсу юних поетів "Поезія України, поезія природи", чому безумовно дуже-дуже рада!
Ще я дуже сильно люблю спорт, незважаючи на своє слабке здоров'я. Я часто катаюся на велосипеді - це моє віддушина,
катаюсь на роликах, а також люблю влітку з усією своєю родиною  відправитися на наші солоні озера, де можна поплавати і отримати безліч позитивних емоцій!


Форма входу
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
ПІДРАХУЙЩИК

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0